COVID BUS Druga doza cijepljenja

Ponedjeljak 26.07.2021.    
MJESTO LOKACIJA VRIJEME
BUŠETINA DRUŠTVENI DOM 09.00-09.30
STARI GRADAC DRUŠTVENI DOM 09.45-10.15
OTROVANEC DRUŠTVENI DOM 10.30-11.00
GRABROVNICA DRUŠTVENI DOM 11.15-11.45
VELIKA ČREŠNJEVICA DRUŠTVENI DOM 12.00-12.30
TURNAŠICA VATROGASNI DOM 12.45-13.15
VUKOSAVLJEVICA DRUŠTVENI DOM 13.30-14.00
ŠPIŠIĆ BUKOVICA DRUŠTVENI DOM 14.15-14.45

 

Utorak 27.07.2021.    
MJESTO LOKACIJA VRIJEME
BUDAKOVAC DRUŠTVENI DOM 09.00-09.30
RUŠANI DRUŠTVENI DOM 09.45-10.15
BAČEVAC CENTAR MJESTA 10.30-11.00
LUKAČ ZGRADA OPĆINE 11.15-11.45
GORNJE BAZJE NOGOMETNI STADION 12.00-12.30

 

Srijeda 28.07.2021.    
MJESTO LOKACIJA VRIJEME
BANKOVCI DRUŠTVENI DOM 09.00-09.30
ZOKOV GAJ DRUŠTVENI DOM 09.45-10.15
SLAVONSKE BARE DRUŠTVENI DOM 10.30-11.00
DONJE PREDRIJEVO DRUŠTVENI DOM 11.15-11.45
VELIKI RASTOVAC VATROGASNI DOM 12.00-12.30
BREŠTANOVCI VATROGASNI DOM 12.45-13.15
CRNAC DRUŠTVENI DOM 13.30-14.00

 

Četvrtak 29.07.2021.    
MJESTO LOKACIJA VRIJEME
JASENAŠ DRUŠTVENI DOM 09.00-09.30
LEVINOVAC DRUŠTVENI DOM 09.45-10.15
PEPELANA DRUŠTVENI DOM 10.30-11.00
PČELIĆ DRUŠTVENI DOM 11.15-11.45
BOROVA DRUŠTVENI DOM 12.00-12.30
REZOVAC DRUŠTVENI DOM 12.45-13.15
MILANOVAC DRUŠTVENI DOM 13.30-14.00

 

Petak 30.07.2021.    
MJESTO LOKACIJA VRIJEME
SLATINSKI DRENOVAC CENTAR MJESTA 09.00-09.15
HUMLJANI STARI DRUŠTVENI DOM 09.30-10.00
PAUŠINCI DRUŠTVENI DOM 11.00-11.30
ČETEKOVAC DRUŠTVENI DOM 11.45-12.15
BORIK VATROGASNI DOM 12.30-13.00
MILJEVCI SLOVAČKI DOM 13.15-13.45

II TJEDAN 02.08.-06.08.2021.

Ponedjeljak 02.08.2021.    
MJESTO LOKACIJA VRIJEME
BAKIĆ DRUŠTVENI DOM 09.00-09.30
GORNJI MIHOLJAC DRUŠTVENI DOM 09.45-10.15
NOVAKI DRUŠTVENI DOM 10.30-11.00
VAŠKA DRUŠTVENI DOM 11.15-11.45
SOPJE ZGRADA OPĆINE 12.00-12.30
NOVA ŠAROVKA DRUŠTVENI DOM 12.45-13.15

 

Utorak 03.08.2021.    
MJESTO LOKACIJA VRIJEME
DOLCI VATROGASNI DOM 09.00-09.30
STARA JOŠAVA VATROGASNI DOM 09.45-10.15
NOVA JOŠAVA VATROGASNI DOM 10.30-11.00
DONJA PIŠTANA DRUŠTVENI DOM 11.15-11.45
BUKVIK DRUŠTVENI DOM 12.00-12.30

 

Srijeda 04.08.2021.    
MJESTO LOKACIJA VRIJEME
NOVI SENKOVAC DRUŠTVENI DOM 09.00-09.30
NOSKOVCI DRUŠTVENI DOM 09.45-10.15
ČAĐAVIČKI LUG NOGOMETNO IGRALIŠTE 10.30-11.00
ZVONIMIROVAC AUTOBUSNO UGIBALIŠTE 11.15-11.45
DOBROVIĆ DRUŠTVENI DOM 12.00-12.30
BREZIK DRUŠTVENI DOM 12.45-13.15
KOZICE DRUŠTVENI DOM 13.30-14.00

Četvrtak 05.08.2021. nema cijepljenja!


Izvor

Autor: Marko Lubina

Najnovije

Kako bi poboljšao vaše iskustvo na portalu, Jastrebarska Stvarnost pohranjuje privremene kolačiće u korisnička računala. Kolačići su tekstualne datoteke koje ne mogu naštetiti vašem računalu, a ako želite, možete ih obrisati u vašem pregledniku, no onda će vam se obavijest pojaviti prilikom sljedećeg otvaranja portala. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama. Naša je dužnost zbog direkcije EU (EU Cookies Policy) zatražiti dozvolu za pohranjivanje kolačića. Pročitajte naše uvjete korištenja i pravila privatnosti za više informacija.

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji. Ispod je lista izvora koji automatski postavljaju kolačiće na Vaš uređaj. Možete ih pojedinačno uključiti ili isključiti u bilo kojem trenutku. Pročitajte više u našim pravilima privatnosti

Neophodni kolačići trebali bi biti omogućeni uvijek kako bismo mogli spremiti vaše postavke kolačića.

Ova opcija je uvijek automatski uključena i postavlja samo jedan funkcionalni kolačić u Vaš preglednik kako bi sustav znao koje su vaše postavke. Taj kolačić spriječava nepotrebno pojavljivanje ovog prozora.

Ovaj kolačić će dozvoliti učitavanje skripte Google Analytics usluge koja prati Vaše korištenje ove stranice. Također dozvoljava instalaciju Google Analytics kolačića.

Google Analytics prati koje članke čitate, koliko vremena provodite na stranici i ostale parametre Vaše aktivnosti na našoj stranici. Koristimo Google Analytics uslugu kako bismo što bolje mogli analizirati korištenje naše stranice te na taj način pružili najbolju moguću uslugu Vama.

Isključivanjem ovog kolačića onemogućavate učitavanje skripte Google Analytics-a i onemogućavate praćenje Vašeg kretanja na ovoj web stranici.

Ovaj kolačić će dozvoliti učitavanje skripte Google Adsense usluge koja koristi prikupljene podatke o Vašim aktivnostima na internetu kako bi Vam omogućila personalizirane oglase na našim stranicama.

Isključivanjem ovog kolačića, onemogućavate Google skriptu koja instalira kolačić na Vaš preglednik koji služi kako bi Vam donio relevantne, personalizirane oglase na našoj web stranici.

Uključivanjem ovog kolačića dozvoljavate učitavanje skripte našeg partnera "Midas Network d.o.o." koja prikazuje relevantne oglase na našim stranicama.

Onemogućavanjem ovog kolačića spriječavate našem partneru "Midas Network d.o.o." prikazivanje relevantnih, sponzoriranih oglasa.

Ovaj kolačić dozvoljava učitavanje skripte koja omogućuje prikazivanje i korištenje Facebook sustava za komentiranje članaka.

Onemogućavanjem ovog kolačića spriječavate učitavanje i korištenje Facebook komentara na našim stranicama što također spriječava instalaciju Facebook kolačića koji prati Vaše ponašanje na našim stranicama kako bi Vam mogao prikazati relevantnije sadržaje kasnije.

Ova opcija dozvoljava učitavanje skripte koja omogućuje povezivanje sa sustavom "OneSignal" koji koristimo kako bismo Vas mogli obavijestiti o svim novim sadržajima na našoj stranici ako prihvatite slanje notifikacija na Vaš uređaj.

Onemogućavanjem ove opcije spriječavate učitavanje skripte za uslugu "OneSignal" koja u tom slučaju neće raditi. Ako želite obavijesti o novim sadržajima na našim stranicama, omogućite ovu opciju i prihvatite notifikacije kada Vam se pojavi prozor s upitom.

Dozvoljavanjem ove opcije prihvaćate učitavanje fonta na našoj web stranici koji dolaze sa Google-ovih servera. Google svakom takvom konekcijom prikuplja podatke korisnika.

Onemogućavanjem ove opcije spriječavate učitavanje skripte za Google Font-ove što spriječava njihovo prikupljanje podataka korisnika, ali također onemogućava učitavanje zadanog fonta na web stranici što bi moglo narušiti Vaše korištenje stranice.